Zmarł Robert Walker Whitaker, twórca hasła „Białe Ludobójstwo”

Dnia 3 czerwca 2017 roku zmarł w swoim łóżku Robert Walker Whitaker, szerzej znany jako Bob Whitaker, twórca hasła Białe Ludobójstwo, a także sentencji „antyrasista to szyfrogram dla anty-biały”.

Bob Whitaker był profesorem ekonomii, wykładowcą, międzynarodowym negocjatorem lotnictwa, redaktorem Voice of America, dawniej pracował w administracji Ronalda Reagana. Autor wielu artykułów i książek, kandydat na fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych z American Freedom Party.

Bob Whitaker

Przede wszystkim jednak, był szeroko zaangażowany w walkę o ocalenie białych ludzi, w sprzeciw wobec Białego Ludobójstwa, a jego aktywizm zdobył sobie uznanie wśród pro-białych na całym świecie.

Na blogu Boba Whitakera napisano:

„Zostawił olbrzymią spuściznę słów i dźwięku, cały pogląd na świat bardziej zgodny z rzeczywistością, niż ten oficjalny.

To dziedzictwo żyje dalej. Wiem, że całe swoje życie miał do czynienia z frustracją, z ludźmi, którzy odmawiali wykorzystywania (jego) strategii politycznych, niezależnie od tego, jak dewastujące były dla lewicowego establishmentu, ale żył wystarczająco długo, aby zobaczyć, jak jego metody zaczęły działać.

Mam nadzieję, że to go pocieszyło.”

Ruch Twórczości składa kondolencje rodzinie i przyjaciołom, a także dziękuje za nieoceniony wkład w pro-biały ruch. „Różnorodność” oznacza Białe Ludobójstwo!

Źródło: whitakeronline.org