Wielka Brytania: Zatrzymano 11 członków National Action

W środę (27.09.2017r.), w godzinach porannych, zostało aresztowanych 11 wiodących aktywistów narodowosocjalistycznej organizacji ulicznej National Action z Wielkiej Brytanii.

Sześciu aresztowanych pochodzi z regionu North West England, dwóch z South Wales, kolejna dwójka z West Yorkshire i jedna osoba z Wiltshire. Wiek zatrzymanych waha się od 22 do 35 lat.

National Action

Powodem aresztowań miał być zarzut przygotowywania „aktu terrorystycznego” (6 osób) oraz uczestnictwo w organizacji, która została zdelegalizowana, o czym pisaliśmy przy okazji innego newsa. Uważa się również, że wiele aresztowań zostało powiązanych z przekształceniem magazynu w Warrington, w miejsce, które miało służyć jako siedziba i siłownia dla członków National Action. Za sprawą anty-białej grupy HOPE not Hate, uznano, że miejsce to jest przeznaczone na „przygotowania do wojny rasowej”.

„Dzisiejsze aresztowania są częścią skoordynowanych działań antyterrorystycznych i brytyjskiej policji” – stwierdził Martin Snowden, szef przeciwdziałania terroryzmowi w North West England.

Członkowie pierwszej w Wielkiej Brytanii zdelegalizowanej pro-białej organizacji, utworzyli podobne ugrupowania pod innymi nazwami: Scottish Dawn (Szkocki Świt) oraz NS131, które również zostały przez brytyjskie władze uznane za organizacje terrorystyczne i zakazane.

Wielka Brytania stale zmaga się z problemem terroryzmu, z tym, że nie ze strony swoich własnych obywateli, a tym bardziej pro-białych działaczy, którzy mieli odwagę przeciwstawić się liberalnym rządom swojego kraju. Najwidoczniej tamtejszej policji brakuje „osiągnięć” w walce z faktycznym terroryzmem nie-białych najeźdźców.

Antyrasista to anty-biały.

Źródło: telegraph.co.uk, bbc.com, standard.co.uk