Węgry: Burmistrz miasteczka Ásotthalom przeciwko Białemu Ludobójstwu

Jak donosi BBC, Laszlo Toroczkai, burmistrz miejscowości Ásotthalom na Węgrzech, sprzeciwił się Białemu Ludobójstwu i zapewnił, że miasteczko w którym sprawuje urząd, będzie bezpieczne od multikulturowej choroby.

„Przede wszystkim, mile widziane są osoby z Europy Zachodniej – ludzie, którzy nie chcą żyć w społeczeństwie multikulturowym”, stwierdza polityk w swoim wywiadzie.

Laszlo-Toroczkai

„Nie chcielibyśmy przyjmować muzułmanów do miasteczka. To bardzo ważne dla nas, aby zachować swoje tradycje. Jeśli duża liczba muzułmanów przybyłaby tutaj, nie będzie w stanie zintegrować się ze społecznością chrześcijańską.”

„Widzimy duże społeczności muzułmańskie w Europie Zachodniej, które nie były w stanie się zintegrować i nie chcemy mieć takich samych doświadczeń tutaj.”

„Chciałbym Europy należącej do Europejczyków, Azji należącej do Azjatów i Afryki należącej do Afrykanów. To proste.”

Burmistrz Toroczkai wdrożył kilka przepisów, aby zapewnić by jego miejscowość pozostała Europejską. Organizuje całodobowe patrole graniczne, aby miasteczko było bezpieczne od napływu afrykańskich i muzułmańskich nielegalnych imigrantów.

BBC w ataku na burmistrza oczywiście określiła go słowem na „R”, przy tym nazywając dążenia polityka „utopią”. My z kolei, życzmy panu Laszlo dalszych sukcesów w swojej krucjacie przeciwko anty-białej agendzie.

Antyrasista to anty-biały!

Źródła: whitegenocideproject.com, bbc.co.uk