W Danii i Szwecji wzrasta liczba gwałtów zgłoszonych policji

W Danii i Szwecji wzrasta liczba gwałtów zgłoszonych policji, ale niewielu przywódców krajów zachodnich otwarcie to potwierdza.

Nowe dane opublikowane przez Duńskie Ministerstwo Sprawiedliwości dowodzą, że od czerwca 2015 roku, ilość gwałtów wzrosła o 196%, a ramy czasowe tego wzrostu zbiegają się z decyzją rządu o otwarciu granic Danii na imigrantów ze świata arabskiego.

ABL-53-e1437850844902

Szwecja zmaga się z tymi samymi wyzwaniami, ale na większą skalę. Kraj przygarnął więcej imigrantów niż jakikolwiek inny kraj w Europie. Dane pokazują, że w Szwecji imigranci są odpowiedzialni za 92% wszystkich gwałtów, w tym, całość „gwałtów z ataku” (gdzie sprawca i ofiara nie mieli wcześniej kontaktu).

Apologeci masowej imigracji próbują wytłumaczyć opinii publicznej tak gwałtowny wzrost liczby gwałtów prawnym rozszerzeniem znaczenia „napaści na tle seksualnym”. Tym samym, ich zdaniem, winna jest definicja prawna, nie anty-biała polityka elit Zachodu.

W lutym, szwedzki oficer policji z miasta Örebro, Peter Springare (61 lat) opublikował w mediach społecznościowych swoje stanowisko w tej sprawie, za co został oskarżony o podżeganie do nienawiści rasowej.Peter Springare

„Oto z czym się musiałem uporać od poniedziałku do piątku w tym tygodniu: gwałt, gwałt, rabunek, napaść, gwałt, gwałt, wymuszenie, szantaż, napaść, przemoc wobec policji, zagrożenie dla policji, przestępczość narkotykowa, próba morderstwa, gwałt…”, dalej kontynuuje: „Osoby odpowiedzialne za zbrodnie pochodziły z następujących krajów: Irak, Irak, Turcja, Syria, Afganistan, Somalia, Somalia, ponownie Syria, Somalia, nieznany, nieznany, Szwecja. Połowa podejrzanych nie pewna, bo nie mają ze sobą żadnych ważnych dokumentów”

„Różnorodność” oznacza Białe Ludobójstwo.

Źródło: churchmilitant.com