USA: Studencka gazeta ogłasza – „Twoje DNA jest obrzydliwością”

Jak donosi Washington Examiner, nowy artykuł w studenckiej gazecie Texas State University mówi białym studentom: „Twoje DNA jest obrzydliwością”.

„Kiedy myślę o wszystkich białych ludziach z jakimi kiedykolwiek się spotkałem – bez względu na to, czy byli to profesorowie, rówieśnicy, kochankowie, przyjaciele, funkcjonariusze policji, etc. – chyba tylko tuzin z nich uznałbym za „przyzwoitych”, pisze autor Rudy Martinez.

yourdnaisanabomination

Bez jakichkolwiek biologicznych wyjaśnień, Martinez informuje czytelników: „Nie urodziłeś się biały. Stałeś się biały…”, określając również policje słowami „Faszystowskich żołnierzy”, dodaje także, że „biały supremacjonista zamieszkuje Biały Dom”.

Artykuł sugeruje także, że „biała rasa w Stanach Zjednoczonych jest konstruktem używanym do utrwalania systemu rasistowskiej władzy”.

Według mediów społecznościowych, Martinez został aresztowany w Waszyngtonie podczas inauguracji prezydenta Donalda Trumpa i usiłuje zebrać zebrać fundusze na opłaty prawne.

Artykuł kończy się słowami: „Biel się skończy, ponieważ chcemy, żeby tak było. A kiedy umrze, Ontologicznie rzecz biorąc, biała śmierć będzie oznaczać wyzwolenie dla wszystkich […]. Do tego czasu pamiętaj: nienawidzę cię, ponieważ nie powinieneś istnieć. Jesteście zarówno dominującym aparatem na tej planecie, jak i pustką, w której umierają wszystkie kultury, które was spotkają”.

W aktualizacji do artykułu o tej skandalicznej sprawie, Washington Examiner donosi, że uczelnia potępiła opinię opublikowaną przez gazetę studencką. Wedle dochodzenia WE, redaktorką odpowiedzialną za kolumnę z opiniami jest May Olivera, której konto na Twitterze wypełniają po brzegi anty-białe publikacje.

may

Antyrasista to szyfrogram dla anty-biały.

Źródło: washingtonexaminer.com