UK: Białe rodziny ponownie zaatakowane przez anty-białe władze

Brytyjski Home Office, ministerstwo odpowiedzialne za sprawy imigracyjne, ponownie ukazało swoje anty-białe oblicze, deportując pochodzącą ze Stanów matkę, która założyła rodzinę z Brytyjczykiem.

Dominic James z Anglii i Katy pochodząca z USA, mają dwuletnią córkę, która urodziła się w Eastbourne, w Anglii.

Katy mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii od 2003 roku, nigdy nie ubiegała się o świadczenia socjalne. Para wzięła ślub 9 lat temu, ale małżonka została oddzielona od rodziny, po tym, jak Home Office deportowało ją z powrotem do USA, ponieważ rodzina przeniosła się tam tymczasowo w 2009 roku.

Dominic w wywiadzie dla Eastbourne Herald stwierdził: „Niedawno wystąpiłem o wizę, prosząc Home Office o rozważenie wniosku ws. pozostawienia mojej żony w Wielkiej Brytanii. Włączono 15 listów poparcia, w tym osobiste listy bliskich przyjaciół, naszego lekarza, naszego proboszcza, dyrektora banku i opiekunki naszej córki”

„Nasza rodzina pisała historię, jak moi dziadkowie walczyli i umierali w wojnach dla naszego kraju, aby zapewnić swobodę przyszłym pokoleniom. Ale to wszystko było na próżno; Home office twierdzi, że żona może wrócić do USA na własną rękę, zostawiając mnie i naszą córkę.”

„Odrzucili naszą aplikację na tej podstawie, że rozdzielanie rodziny jest rozsądnym i uzasadnionym rozwiązaniem…”

„Przeklinam dzień w którym postanowiłem spróbować życia w Ameryce na okres tymczasowy, nie mając pojęcia, że rząd Wielkiej Brytanii zamknie dla nas drzwi…”

Pisaliśmy już o podobnym postępowaniu brytyjskiego rządu w sprawie Iryny Mynich, 14-letniej Ukrainki, która otrzymała wizę na jedynie 6 miesięcy, pomimo tego, że została adoptowana przez brytyjskie małżeństwo.

Tymczasem anty-biali liderzy nie widzą problemu w znalezieniu miejsca dla kolejnych fal nie-białych imigrantów. Nie trzeba chyba mówić jak skandaliczne jest to zjawisko.

„Różnorodność” to nic innego jak Białe Ludobójstwo!

Petycja w sprawie rodziny Jamesów.

Źródło: whitegenocideproject.com, 11.04.2016r.