Szwecja: Trzech imigrantów transmitowało gwałt na Szwedce

Dnia 22.01.2016r. trzech imigrantów zgwałciło Szwedkę w mieście Uppsala, transmitując swój zwyrodniały czyn online.

Wczesną niedzielą, policja otrzymała informację, że grupa imigrantów transmituje gwałt na 30-letniej kobiecie w mieście Uppsala, po tym, jak wdarli się do jej mieszkania. Gwałt był transmitowany w zamkniętej grupie na Facebooku i ostatecznie został przerwany przez policję, która wkroczyła do mieszkania. Aresztowano trzech „uchodźców” mających 25, 21 oraz 20 lat.

uppsala3-460x717

Kobieta miała zostać przyciśnięta do łóżka, gdy co najmniej jeden oprawców ją gwałcił. Czy pozostali dwaj brali czynny udział w procederze, nie zostało ustalone. Jednak w czasie transmisji miały paść słowa: „Zostałaś zgwałcona przez trzech, hahahah!”

Jednym z gwałcicieli był Emil Khodagholi, znany wcześniej policji za przestępstwa narkotykowe, kradzieże i napaści. Przybył do Szwecji z Iraku wraz z rodzicami. Okazało się również, że najeźdźca już wcześniej był podejrzewany o gwałt na innej Szwedce (21 lat), jednak policja umorzyła sprawę z braku dowodów.

Według niepotwierdzonych informacji, transmisję oglądało 200 osób ale tylko dwie zgłosiły sprawę na policję. Jedna z nich, młoda kobieta, stwierdziła, że nagrania były również rozsyłane za pomocą aplikacji Snapchat.

Do sieci wyciekło parę zrzutów ekranów przedstawiających zajście, można je obejrzeć w adresie do źródła.

Antyrasista to anty-biały, a „różnorodność” to nic innego jak Białe Ludobójstwo.

Źródło: nordfront.se

YouTube Preview Image