Mantra

Afryka dla Afrykanów, Azja dla Azjatów, a BIAŁE kraje dla WSZYSTKICH.

Holandia jest bardziej zatłoczona niż Japonia, Belgia jest bardziej zatłoczona niż Tajwan, ale NIKT nie mówi, że Japonia czy Tajwan rozwiążą problem RASOWY, ściągając do siebie miliony obywateli trzeciego świata i asymilując ich.

WSZYSCY mówią, że ostatecznym rozwiązaniem problemu RASOWEGO jest sprowadzenie do KAŻDEGO BIAŁEGO kraju obywateli trzeciego świata i zasymilowanie ich.

Imigracja, tolerancja, a zwłaszcza asymilacja są wykorzystywane przeciwko BIAŁEJ rasie. Cała imigracja i międzyrasowe  związki są wymierzone we WSZYSTKIE BIAŁE, I TYLKO BIAŁE kraje.

„Antyrasiści” to szyfrogram dla ANTYBIAŁYCH, którzy dążą do zaniknięcia jednej i tylko jednej rasy – BIAŁEJ rasy.

TO LUDOBÓJSTWO.

Bądź towarzyski, podziel się tym z innymi!

 

Bob Whitaker

 

O co tu chodzi?

-Naszym celem jest ujawnić ludobójstwo białych i nauczyć praktycznej polityki. Przez praktyczną politykę rozumiemy politykę nie związaną z głosowaniem. To zawsze zaczyna się od spójnego przekazu.

Kto jest autorem spójnego przekazu?

-Mantrę napisał Bob Whitaker. Spędził on swoją karierę w Waszyngtonie, zajmując się rzeczami tego typu. Prowadzi on również blog pod adresem whitakeronline.org.

I Mantra jest takim właśnie spójnym przekazem?

-Tak. Przeczytaj ją, słowo po słowie powyżej.

Dlaczego jest to tak kontrowersyjne?

-Panujący reżim jest domkiem z kart. Nowy Porządek Świata sam w sobie jest karcianym domkiem. To nic nowego. Domki z kart mogą być jednakże bardzo solidne. Możesz wyciągać kartę za kartą, a konstrukcja będzie stała dalej. Zawsze istnieje jednak jedna karta, której wyciagnięcie spowoduje zawalenie się całej budowli.

Czy możecie wskazać jakiś inny tyrański domek z kart, w którego upadku brała udział wasza grupa?

-Oczywiście. Związek Radziecki był takim właśnie karcianym domkiem. Osoba, która napisała nasz spójny przekaz pomogła obalić mur berliński. Jak już powiedzieliśmy, Bob Whitaker jest specjalistą w pisaniu spójnych przekazów.

Czy osoby które stoją za tym spójnym przekazem były zaangażowane również w obalenie muru berlińskiego?

-Tak. Bob Whitaker to ktoś, kto angażował się w obalenie komunizmu i można to sprawdzić. Istnieją również inni tacy jak Bob, którzy nie są tak publicznymi osobami, ale jednakowo wspierają nasz przekaz. W rzeczywistości, szablon działania którego używamy do ataku na obecny system jest jednakowy z tym zastosowanym do zburzenia muru berlińskiego!

Jak to?

-System sowiecki, jak i obecny system poprawności politycznej panujący na Zachodzie są bardzo podobne. Oba są systemami zamkniętymi. Osoby u steru władzy mają monopol na prawdę i jeśli przeciwstawiasz się tej prawdzie, lądujesz w Gułagu. W zamkniętym społeczeństwie istnieje wiele sprzeczności, które faktycznie trzymają je w kupie. Oto jego siła, ale również i słabość.

Czy możecie to wyjaśnić i podać jakieś przykłady?

-System sowiecki był zapowiadany jako robotniczy raj. Jednakże granice tego robotniczego raju musiały być strzeżone przez uzbrojonych w karabiny maszynowe strażników, aby powstrzymać ludzi przed opuszczeniem go. Obecny system poprawności politycznej panujący na Zachodnie jest strasznie podobny konceptualnie.  Ten obecny system opiera się na tych wszystkich wspaniałych, dobrych i uniwersalnych pojęciach jak „wielokulturowość”, „różnorodność”, „tolerancja” i „imigracja”. Jednakże wszystkie te wspaniałe i uniwersalne pojęcia są przeznaczone dla białych krajów i TYLKO białych krajów. W kategoriach prawa międzynarodowego jest to równoznaczne z ludobójstwem.

Więc, w zasadzie, Nowy Porządek Świata stara się stworzyć zmieszaną ludzkość TYLKO w białych krajach?

-Dokładnie. Zaprojektowali oni inżynierię społeczną i użyli jej jako broni, zupełnie tak, jak każdego innego oręża. Przez cały czas, wyraźnie i konsekwentnie, broń ta jest wycelowana w grupę spisaną na zagładę… w białych.

Trochę trudno to ogarnąć nowym odbiorcom. Twierdzicie, że Zachodnie elity, które są w zasadzie białe/europejskie, zaprojektowały programy inżynierii społecznej, których celem jest zniszczenie wszystkich europejskich dzieci?

-Tak, to raczej egzotyczne. Nikt dotąd nie widział czegoś takiego. Rząd chiński nie stara się stworzyć zmieszanej ludności WYŁĄCZNIE w Chinach. To zaiste bardzo dziwne, niemniej jednak jest to ludobójstwo.

Więc to, co w zasadzie robicie, to używanie w kółko memów do wskazywania tej rażącej sprzeczności?

-Tak. W Tybecie przymusowa integracja i asymilacja tybetańskich koczowników jest, w kategoriach prawa międzynarodowego, rozpoznawana jako ludobójstwo. Każdy czytelnik słyszał o ludobójstwie w Tybecie. W Ameryce integracja i tolerancja są wprowadzane przymusowo za pomocą prawa federalnego dlatego, że niektóre obszary są zbyt białe. Jest to określane mianem polityki progresywnej. Tego rodzaju sprzeczności doprowadziły do upadku muru berlińskiego. Musisz tylko profesjonalnie napisać memy, a następnie detonować je wokoło, raz za razem.

Dlaczego niektórzy biali ludzie denerwują się tak bardzo słysząc powyższą Mantrę?

-Memy, które doprowadziły do upadku muru berlińskiego były śmiesznie proste. Wskazywały one na rażące sprzeczności, na przykład: „Jeśli Związek Radziecki jest takim robotniczym rajem, to dlaczego potrzebuje uzbrojonych strażników na granicach, by powstrzymywać ludzi przed odejściem?”. Dysydenci będą zadawać tego typu pytanie w kółko. Gdy ktoś po raz pierwszy zetknie się z tymi memami, zrobi jedną z dwóch rzeczy – albo będzie patrzyć na Ciebie jak jeleń w świetle reflektorów, albo bardzo, bardzo się rozzłości. Dostrzeżesz dynamikę tego przekazu, gdy użyjesz naszych memów. Niektórzy biali ludzie będą patrzyć na Ciebie jak jelenie w świetle reflektorów. Nie będą sobie zdawali sprawy z tego, co u licha właśnie usłyszeli, albo się rozzłoszczą. To normalna reakcja, gdy ktoś zda sobie sprawę, że nie żyje w robotniczym raju. I jest to normalna reakcja, gdy ktoś zda sobie sprawę, że przez popieranie antybiałej polityki wspiera własne ludobójstwo.

Wyjaśnijmy to sobie. Twierdzicie, że sam głos obalił mur berliński?

-Tak. Głos może być bardzo piękny, ale może też bardzo okrutny. Głos może niszczyć rzeczy, których nie tkną bomby i pociski. Związek Radziecki zawalił się przez własne sprzeczności zredukowane do memów i powtarzane w kółko. Dźwięk to po prostu fala wywierająca ciśnienie. Ludzie nie zwracają uwagi na fale dźwiękowe, ponieważ ich nie widać. Możemy je tylko słyszeć.

Zasadniczo, mur berliński rozsypał się w podobny sposób jak śpiewak operowy niszczy szklany kieliszek, wydając z siebie odpowiedni dźwięk. I to właśnie to, co Mantra i wszystkie związane z nią memy mają zrobić z obecnym systemem, tak?

-Tak.

Zasadniczo, memy w polityce czy też rewolucjach są niczym slogany reklamowe i są pisane przez zawodowców, tak?

-Z całą pewnością. Ostatnia kampania prezydencka w USA wykorzystywała hasło „Tak, możemy”. Zostało ono napisane przez profesjonalistów i okazało się bardzo skuteczne. W rzeczywistości, takie slogany są zawsze pisane przez zawodowców. Nasze memy jednakże nie zostały zaprojektowane, by zapewnić komuś zwycięstwo w wyborach. Zostały zaprojektowane, by zwrócić uwagę na sprzeczności w reżimie rządzącym Zachodem.