Pomóż rodzinie Jamesów!

Dominic i Katy James są małżeństwem. Mają dwuletnią córkę, która przyszła na świat w Eastbourne, w Anglii. Dominic jest Brytyjczykiem, natomiast Katy pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Anty-białe władze, które za nic mają poszanowanie dla białych obywateli, podpisały wyrok na tę rodzinę poprzez odesłanie Katy z powrotem do Stanów.

Głównym powodem tak bzdurnej i nieludzkiej decyzji brytyjskiego urzędu ds. imigracji jest tymczasowy pobyt rodziny w USA. W tym samym czasie, ludobójcza władza nie ma nic przeciwko przyjmowaniu kolejnych tysięcy obcych etnicznie oraz kulturowo imigrantów i topieniu białych Europejczyków w multikulturowym potoku.

Dominic wielokrotnie odwoływał się od decyzji również przy wsparciu najbliższego otoczenia swojej rodziny.

W imieniu Dominica, Katy, ich córki Madeliny oraz całego Ruchu Twórczości proszę wszystkich o pomoc w tej sprawie. Poniżej link do petycji utworzonej przez Dominica oraz nasz artykuł, gdzie zawarte jest więcej informacji w tym temacie.

Jeśli nie chcesz by Twoje dane ukazały się publicznie pod petycją, odznacz opcję „Display my name and comment on this petition”.

LINK DO PETYCJI

LINK DO NEWSA

Simulacrum Candidus