O Twórcy

Esencja Twórcy:

 1. TWÓRCA ponad wszystko oddaje swoją lojalność własnej rasie.
 2. TWÓRCA jest odpowiedzialny, produktywny oraz konstruktywny.
 3. TWÓRCA przywiązuje wielką wagę do honoru i poszanowania samego siebie oraz będzie bronił honoru własnego, honoru swej rasy i honoru swojej rodziny za wszelką cenę.
 4. TWÓRCA traktuje miłość i nienawiść jako najpotężniejsze siły życia: obydwa uczucia są zdrowe i niezbędne do funkcjonowania, a posiadanie tylko jednego z nich, jest jak bycie kaleką – ptakiem bez jednego skrzydła.
 5. TWÓRCA rozumie, że obydwa uczucia, miłości i nienawiści, aby były konstruktywne, muszą być zwrócone we właściwym kierunku, bo w przeciwnym razie stają się niszczące i samobójcze.
 6. TWÓRCA, wobec powyższego, czyni uważny podział pomiędzy swoimi ukochanymi a wrogami. Kocha, wspomaga i zachęca do działania ludzi pochodzących z jego własnej rasy, a nienawidzi swych wrogów, a mianowicie: Żydów i innych nie-białych.
 7. TWÓRCA jest gorliwy, optymistyczny, energiczny oraz ofiarny dla najlepszych interesów swoich ludzi.
 8. TWÓRCA dąży do dobrego stanu fizycznego i podtrzymuje swoje ciało w jak najlepszym stanie zdrowotnym.
 9. TWÓRCA jest ciekawy i żądny przygód oraz charakteryzuje się pogodnym podejściem do życia.
 10. TWÓRCA jest wytrzymały, mocny, śmiały, uporczywy, wytrwały, nieposkromiony oraz niestrudzony.
 11. TWÓRCA jest praktyczny, stoi twardo na ziemi i koncentruje się na tych celach i zajęciach, które są znaczące i warte poświęcenia im czasu.
 12. TWÓRCA jest dzielny, odważny i zawsze chce służyć swoim ludziom.
 13. TWÓRCA wysoko ceni osobowość, dąży wiecznie do utrzymania zdrowej, pozytywnej i dynamicznej postawy w stosunku do życia.
 14. TWÓRCA jest WYNALAZCĄ i KREATOREM.
 15. TWÓRCA rozwiązuje problemy.

Kim Twórca nie jest:

 1. TWÓRCA nie jest naiwny i nie akceptuje z łatwością żadnego oświadczenia, wierzenia, twierdzenia lub założenia, na które w jego opinii nie ma dowodów i/lub są one nierozsądne w świetle jego własnych doświadczeń.
 2. TWÓRCA nie jest przesądny i pogardza wierzeniami w nadprzyrodzone zjawiska. Nie będzie marnował czasu dając wiarę, lub bawiąc się z wyimaginowanymi strachami, duchami, bogami, czy diabłami.
 3. TWÓRCA nie interesuje się przyszłością lub dobrobytem nie-białych i wystrzega się mieszania ras, czy jakichkolwiek stosunków społecznych z przedstawicielami innych ras.
 4. TWÓRCA gardzi seksualnymi dewiacjami.
 5. TWÓRCA nie narzeka, nie marudzi i nie rozczula się nad samym sobą, lecz w zamian postrzega problemy realistycznie, dochodzi do ich źródła i zdecydowanie je rozwiązuje.