Matt Hale: Prostowanie umysłu Białego Człowieka i książka Obóz Świętych

Drodzy Twórcy, Bracia i Siostry.

Cieszę się, że mogę wznowić moje kazania z osamotnienia, z dwóch powodów. Po pierwsze, jestem, oczywiście, z powrotem w odosobieniu. Po drugie, co ważniejsze, dowiedziałem się w trakcie mojego pozwu przeciwko B.O.P. (Biuro Więziennictwa – tłum.), że moje prawa do e-maili nie odebrano mi wcześniej z powodu moich przemówień, acz zupełnie innego. Oczywiście, byłoby miło, gdy ktoś wyjaśnił mi ten powód w tym czasie ale niestety, nikt tego nie zrobił i zostałem zmuszony do przyjęcia, że moje przemówienia są „winowajcą” z braku jakiegokolwiek innego wytłumaczenia lub teorii, która miałaby dla mnie sens. W każdym razie, jestem tutaj i cieszę się z tego. Moja nieobecność boli mnie, jak tylko można sobie to wyobrazić. To dlatego, że moja religia, nasza religia, to moje życie, ponieważ zwiera wszystko, co jest ważne dla mnie: miłość, którą mam dla rodziny, miłość, którą mam dla naszej rasy i miłość, którą mam dla zasady, że nasza rasa i jej dzieła muszą przetrwać w tym świecie. To niezbywalne zasady, co oznacza, że nie opuszczę ich pod żadnym pozorem i ufam, że wy jako Twórcy, również ich nie opuścicie.

matthale-2

Nie uważamy, że mamy złe sentymenty. Jesteśmy dumni z naszych uczuć i stoimy zawsze z nimi. Nie jest dla nas wstydem mówić, że kochamy naszą Białą Rasę i że jej przyszłość jest ważniejsza niż cokolwiek innego. Chcielibyśmy, by ktokolwiek zakwestionował, wyjaśnił nam, rozsądnie, dlaczego przyszłość Białej Rasy nie powinna mieć dla nas znaczenia. To nie może zostać zrobione. Oczywiście, że przyszłość białych ludzi powinna mieć znaczenie dla białych ludzi i dla tego bezpieczeństwa powstała nasza religia Twórczość. Podczas gdy inni mogą martwić się o zabezpieczenie swoich „dusz”, Twórcy są zainteresowani ratowaniem ciał i krwi ludzi przed anihilacją, która nadchodzi, jeśli nic się nie zmieni.

W związku z tym chciałbym dość obszernie opowiedzieć o wspaniałej książce, jaką miałem okazję niedawno czytać. Mowa tu o pozycji „Obóz Świętych” autorstwa Jeana Raspaila (ur. 1925r.). Nie mogę nie podkreślić, jak ważne, byś ją przeczytał, a jeśli czytałeś już, to przeczytaj ponownie. Żałuję, że nie zrobiłem tego kilkadziesiąt lat temu, a nie gdy zostałem wysłany do więzienia. Równie dobrze, może to być najważniejsza powieść dla przyszłości naszego gatunku w historii, a ja nawet stwierdzam, że życia Rasowego Lojalisty nie można uznać za kompletne bez przeczytania tej wspaniałej pozycji! Od dawna uważam, że jakość czytanych książek ma większe znaczenie niż ilość i chyba nie ma lepszego dowodu, niż Obóz Świętych.

Obóz Świętych zasadniczo jest dramatyzacją zatrutego umysłu, który dotyka naszych białych ludzi dzisiaj; innymi słowy, książka barwnie oboz-swietych_bigopisuje, jak umysł Białego Człowieka prowadzi Białą Rasę do katastrofy. W książce, Francja stoi w obliczu inwazji miliona Hindusów, spokojnej inwazji, która z tego powodu uderza naszych ludzi niemych ze współczucia. Ponieważ Hindusi są „biednymi uchodźcami”, chrześcijańskie współczucie kopie w nas i nasi francuscy bracia porzucają obronę swojego kraju. Powoduje to nie-białą inwazje z całego świata, a następnie inwazję na resztę Białych Krajów i nasza zdegradowana rasa odchodzi w zapomnienie. Oczywiście, ta historia nie kończy się szczęśliwie, ale uważam, że to dobrze, ponieważ jest to przeczucie zagłady, z którym czytelnik musi się zmierzyć.

Co jest godne uwagi, książka została napisana w 1973r. (w Polsce wydana w 2005r.- tłum.), tym samym, kiedy nasza religia Twórczość została utworzona wraz z publikacją książki „Odwieczna Religia Natury”. Ciekawe jest również, że ta „pokojowa” inwazja na Europę odbywa się dziś w podobnych okolicznościach.

To tak, jakby Raspail pisał Obóz Świętych w celu ukazania pod postacią fikcji literackiej, jak wykręca się myślenie Białego Człowieka, a następnie Ben Klassen przystępuje do stworzenia religii, aby to myślenie wyprostować! Książka ujawnia ze zdecydowaną klarownością, że religia chrześcijańska prowadzi nasz naród do katastrofy rasowej, zwłaszcza chrześcijańska etyka współczucia i jeśli nie pozbędziemy się tego współczucia, możemy zapomnieć o ratowaniu naszej Białej Rasy przed zniszczeniem. Książka jest tour de force (wyczyn będący dowodem siły albo zręczności – tłum.) i dramat skacze przez treść tak żywo, ze ledwo można nadążyć z przewracaniem stron. Nawet pomijając treść, jest to arcydzieło sztuki literackiej.

W związku z tymi wszystkimi powodami, wzywam was Twórców, a zwłaszcza nie-Twórców, przeczytajcie Obóz Świętych i Odwieczną Religię Natury w połączeniu ze sobą. Przeczytaj o tym problemie i potencjalnej katastrofie wynikającej z niego, a następnie o rozwiązaniu: naszej wspaniałej religii Twórczości.

Salafi-Freaks

Jeśli nie każdy jest wielkim czytelnikiem powieści, należy tutaj zrobić wyjątek, a nawet jeśli jako Twórcy jesteśmy świadomi zgubnego wpływu jaki religia chrześcijańska ma na walkę naszych białych ludzi w obronie swojego rodzaju, wciąż powinieneś przeczytać Obóz Świętych by zmotywować siebie do dalszego wysiłku, który jest niezbędny dla nawrócenia Twoich braci na Twórczość i ocalenia ich. Raczej każdy z nas, od czasu do czasu, potrzebuje czegoś, by krew doprowadzić do wrzenia tak, że można wstać z fotela i walczyć o przyszłość naszego gatunku z całym uporem jaki jest wymagany. Najważniejsze jest to, że książka zbliża się do miasta blisko Ciebie i ukazuje, co będzie działo się w rzeczywistości, chyba, że osiągniemy zwycięstwo naszej Twórczej religii. Musimy wyprostować myślenie Białego Człowieka zanim będzie za późno. Pokazanie Odwiecznej Religii Natury oraz Obozu Świętych znajomym i rodzinie to świetny pomysł.

Pozwolę sobie zamknąć to kazanie zachęcając wszystkich do zrobienia najbardziej podstawowej rzeczy, jaką Twórca powinien zrobić: stwórz swój własny oddział Ruchu Twórczości na swoim terenie i zgłoś go do nas. Przypomnijmy, że to właśnie nasz założyciel zachęcał nas wszystkich do zrobienia tego w Odwiecznej Religii Natury i zwyczajnie nie ma lepszego czasu, niż ten obecny, aby wprowadzić tę instrukcję w życie. Nasz kościół jest i ma być prawdziwym ciałem i krwią, tak samo jak kościoły chrześcijan, muzułmanów, żydów lub kogokolwiek innego. Zdobądź swoją kopię Odwiecznej Religii Natury. Musimy sprawić, by Ruch Twórczości rozprzestrzeniał się na cały świat, a nie tylko na ekranie komputera. Internet jest dla nas ważny, aby komunikować się, rozprzestrzeniając naszą doktrynę, ale musimy brać również udział w społecznej interakcji. Czy nie chciałbyś, by ludzie przejeżdżając ulicą pewnego dnia zobaczyli budynek Ruchu Twórczości na rogu? To z pewnością może się wydarzyć i to do nas należy, by tak się stało. Ludzie są gotowi na nasze przesłanie, zwłaszcza w Europie, stara religia umiera gwałtowną śmiercią. Nie ma powodu, dla którego nie możemy wypełnić tej pustki, bez zbędnych ceregieli i dać naszym ludziom narzędzia duchowe, których potrzebują, aby mogli zapewnić sobie swoją własną przyszłość.

PME Matt Hale, grudzień 43AC/2016r.

Tłumaczenie: Brat Bartosz „Mr. Wolf”